Návštěvní kniha

Zobrazuji výsledky 1 až 20 z celkem 28
 
JuliezGax JuliezGaxVL 27. 11. 17
Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.
Dan Germanský 25. 11. 17
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat na otevírací dobu restaurace příp.bufetu ve dnech těsně před Vánocemi. Plánujeme s partou přátel výlet na Milešovku 21.nebo 22.prosince. Zajímá mne jen, jestli i takto před svátky je možnost občerstvení a ohřátí se. Jo a ještě jak je to se vstupem na rozhlednu, zda se musí nějak dopředu telefonicky "objednat", nebo jestli je v zimě zavřená pro veřejnost.
Předem moc děkuju za odpověď
Šárka Gáborová 31. 12. 16
Dobrý den všichni.

Chci se zeptat, jestli někdo neplánujete výšlap v lednu. Ráda bych se přidala.
Ahoj
Martin Janecka 27. 07. 16
Nevite nekdo nahodou jestli se da na Mileskovku vyjet s kocarkem? Mame rocni dite a nechce se mi cekat nez zacne chodit.

Komentář:

Je-li kočárek hodně terénní a tatínek hodně zdatný, vyjet se dá, ale velmi krkolomně - s přenášením přes balvany apod. Mnohem lepší nápad je krosnička, případně nosítko (to ovšem nejspíš trochu propotíte :-).

Kamila Brizova 26. 06. 16
Dobrý den, chtěla bych v blízké době navštívit Milešovku s plánem přespat 'nahoře' pod hvězdami a chytit svítání a překrásný výhled. Nevyžene mě někdo? :) Děkuji za odpověd :) Kamila

Komentář:

Rozhodně Vás nikdo nevyžene, naopak: Pro případ nepřízně počasí je k dispozici "studená útulna", gril (dřeva vůkol dost), o víkendech dvě hospůdky otevřené zpravidla do pozdních nočních hodin. Ulehnete-li na terásce pod hospodou, můžete pozorovat svítání rovnou ze spacáku :-)

jan Štigler 17. 05. 16
Chystám se na Milešovku s kamarádem 18.června 2016 - na východ slunce po nejkratší noci - kdo se přidá -pohodu H
Petr Jeřábek 06. 05. 16
Dobrý den,
před časem jsem kdesi na netu narazil na info ohledně možnosti přespání v ubytovně Milešovka, ale tato informace zmizela. Jak je to tedy s touto službou?
Předem díky

Komentář:

Veřejná ubytovna na kopci není už asi 100 let, pokud si ale vezmete spacák, ploch k přespání je dostatek, včetně zastřešené "studené útulny" se suchou prkennou podlahou.

Jana Fialová 21. 04. 16
Dobrý den, dostali jsme zajímavý dotaz o vztahu A. von Humboldta k Milešovce (viz odkaz níže). Možná by někdo z Vás věděl více? Pokud ano, pak prosím napište. Hezký den všem.

Komentář:

http://www.ptejteseknihovny.cz/dotazy/alexander-von-humboldt-a-milesovka

Karel Král 07. 03. 16
Dobrý den,
všiml jsem si, že restaurace byla k pronájmu, tak jsem se chtěl zeptat, zda-li
ji někdo v nejbližší době otevře.. Moc rád se tam nahoru vracím:)
s pozdravem Kadlik

Komentář:

Restaurace je opět otevřena od pátku 11. března 2016, a to i ve všední dny. Viz info v Novinkách.

Helena Benešová 20. 08. 15
Když se vchází k nové restauraci, před vrcholem na rozcestí se dáte vpravo, kde jsou lavičky. Tak si sednete na lavičku a z každé strany lavičky je plevel tak vysoký, že je ve výši vašich očí. Dal by se plevel posekat? Nevypadá to vůbec dobře. Děkuji.

Komentář:

Údržba a rozvoj vrcholu probíhá převážně na principu dobrovolné práce skupiny nadšenců a přátel tohoto krásného místa, kterou koordinuje OPS Milešovka. Máte-li o stav vrcholu vážný zájem, sledujte prosím Novinky na tomto webu a můžete se osobně zúčastnit některé z pravidelně pořádaných brigád.

Petr Jeřábek 30. 12. 14
Ahoj všem,
na Milešovce je již nějakou dobu v provozu bezvadná restaurace s krásným výhledem, příjemnou obsluhou a v sezóně s denním provozem, ale problém je, že se o tom nikdo nedozví. Neexistují dostupné informace o otevírací době, či zda je restaurace stále ještě v provozu. Proč to nikdo nechce napravit? Restaurace údajně spadá pod obec. úřad Velemín.

Komentář:

Restaurace je nově otevřena celoročně nejen o víkendech, ale i ve všední dny, od rána do večera. Podrobné info v Novinkách.

jitka zelena 29. 09. 14
Taky jsem běžela :) občas šla
Krásný rozhled.
obsluha v bufetu na jedničku:), chata byla horší pánové byli dost nervózní

Komentář:

Chata dostala nový personál i "look&feel", spokojenost zaručena :-)

pavel kuks 29. 09. 14
běh na Milešovku z Teplic, pěkný zážitek, my i kopec to zvládnul a těším se na další výšlap.
Karle výborný burčák
ivan stránský 07. 07. 14
potřebuji kontakt na dr. dana glance, otec dr. ant. glanc, libochovice nad ohří

ivan stránský
marcel pavelka 05. 03. 14
kolik stojí vstup na rozhlednu ?

Komentář:

Dospělí 30Kč, studenti a důchodci 20Kč, děti bez rodičů 10Kč.

Aneta Fišerová 07. 07. 13
Zdravim, včera jsem byla na Milešovce a byly vyprodané turistické vizitky, prosim kde ji mohu sehnat?
Michal Kulhánek 15. 04. 13
Dá se nahoru vylézt i s kočárkem?

Komentář:

S kočárkem stěží, stezka je místy hrubě kamenitá - lepší nápad je šátek nebo krosnička.

Miroslav Pátek 05. 03. 13
Na Milešovku chodíme často, obsluha občas nenaladěná. Střídají se tam a my máme radost když narazíme na mladou slečnu, která bývá příjemná a má špičkovou zelnačku a pivo s úsměvem. Děkujeme a zase brzy přijdeme
Jaroslav Pochop 26. 10. 12
Před 24 roky jsem jako bažant nastoupil na Milšovku přežít základní vojenskou službu.Z ,, přežití" se stalo jedno z nejhezčích období mého života a to hlavně díky lidem s kterými jsem sloužil a které jsem poznal na Milešovce a v Černčicích.Nádherná hora,příroda a fantastický výhled.Ještě bych chtěl pozdravit pana Jaroslava Lahovského a poděkovat všem za nádherných 16 měsíců na Milešovce.
Petr Jeřábek 24. 10. 12
Milešovku jsme si doslova zamilovali a rádi se sem vracíme několikrát do roka i s naším voříškem. Jen raději volíme všední den nebo časnou ranní hodinu, kdy se na vrcholu potkáme jen s několika jedinci a dojem z výhledů je neopakovatelný. Celoroční přístup na věž i fungující bufet je úžasná záležitost.
 

Přidá zadání do návštěvní knihy
CAPTCHA image for SPAM prevention 


Mapa stránek  |  Inzerce

© 2010 Milešovka.cz  |